Tem Mimarlık ‘ Her zaman güven unsurunu ön planda tutmayı ve sonucu ne olursa olsun hiç bir şekilde güveni sarsmamayı, bilimsel metotlarla işini en iyi şekilde yapmayı amaç ve ilke edinmiştir’.
Vizyonumuz;
Kullanıcılarımızın kendilerini güvende hissedecekleri, rahatlık ve huzur içerisinde yaşayacakları mekanları tasarlamak ve hayata geçirmektir.
Misyonumuz:
Bölgesel değerleri objektif olarak değerlendirip, çevreye sürekli değer katarak sürdürülebilir modern dokunuşlara imza atmaktır.

KALİTE, İŞ GÜVENLİĞİ & ÇEVRE POLİTİKASI;
Sektörümüzün vermiş olduğu bilinçle, günümüz şartlarında her türlü teknolojiyi kullanarak Taahhüt ettiğimiz alt yapı, üst yapı, inşaat taahhüt ve eski eser restorasyon işleri , mimarlık proje ve mühendislik, peyzaj işleri (çevre düzenleme bakım onarım) zamanında ve projelerine uygun olarak gerçekleştirmek Kalite düzeyini sürekli yükseltmek için tüm çalışanlarımızın fikirlerini alıp, projelerimize katılımlarını sağlamak İş yaptığımız kurumlarda sağladığımız güvenin, büyük bir sermaye olduğunun bilincinde olmak ve bu sermayeyi her geçen gün arttırmak. Tüm çalışanlarımıza gerekli bilgilendirme ve eğitimler yardımıyla kendilerinin, diğer çalışanların ve ziyaretçilerin sağlık ve güvenliklerini tehlikeye atmamayı temel görev olarak benimsetmek, Tüm faaliyetlerimiz kapsamında olası tehlikeli durum ve davranışlar ile ilgili risk değerlendirmelerini sistematik bir şekilde yaparak önleme kültürünü yerleştirmek Tüm faaliyetlerimiz kapsamında, geri dönüştürülebilir atıklarımızı değerlendirmek, sınırlı olan doğal kaynak kullanımlarını azaltmak, çevreye zararlı atıklardan dolayı oluşacak kirliliği önlemek, canlı hayatı olumsuz etkilememek, çevreyi kirletmemek için gerekli tedbirleri almak Kalite, İş Güvenliği Kalite Yönetim Sistemleri ve Çevre Boyutları ile ilgili tüm yasal şartlara uyarak sürekli iyileştirmeyi sağlamak. Müşteri memnuniyetini her şartta gözetmek. Firmamızın Kalite,İş Güvenliği&Çevre Politikasıdır.